Uzman Beyaz Eşya Tamir & Bakım Teknik servisi ve Yedek Parça

Müşterilerimizin dikkatine
0850 532 54 24 ve benzeri telefon numaralarını kullanan Uzman Servis adıyla hizmet veren servis KORSAN SERVİSTİR ve bizimle bir bağı yoktur. Sadece isim benzerliğimiz bulunmaktadır. Durum ile ilgili mağdur olan müşteriler tarafından telefonlar almaktayız. Bilginize.
yetkili+servisi+istanbulUzman Servis Yetkili servis Markası olarak 1979 yılından bu yana 35 yılı aşkın süredir siz sevgili DELONGHI, ESSENSO, CUISINART, KİTCHENAİD, KENWOOD, BRAUN, marka beyaz eşya Küçük ev Aletleri Kullanıcılarına Resmi yetki belgeli yani Yetkili servis hizmeti vermenin yanı sıra ARÇELİK, BEKO, BOSCH VESTEL gibi Pek çok Markanın Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi gibi Beyaz Eşya Tamir ve Bakım hizmetini de itina ile yapıyoruz.

Devamı

Uzman Servis

Beyaz Eşya , Mutfak Aletleri , çeşitli küçük ev aletlerine dair özellikler, incelemeleri, püf noktaları, nasıl yapılır, nasıl kullanılır, evde yapılabilecek bakım ve tamir önerileri, Beyaz Eşya Fırsatları na dair içeriklerin bulunduğu uzman servis blogumuzdan;

Cuisinart Tost Makinesi

Cuisinart Tost Makinesi


Cuisinart Grill ızgara GR4E Tost Makinesi
Türkiye Yetkili satış servis bilgileri ürün özellikleri
tamir bakım servisiCuisinart+Tost+Makinesi

cuisinart+gr4e+tost+makinesi

Cuisinart Türkiye satış Cuisinart Satın Al:

n11 com da Cuisinart araması yapınca Cuisinart Tencere seti, tava seti, cuisinart waffle makinesi bulunbiliyor fakat Cuisinart Çorba Makinesi pilav makinesi veya Cuisinart Tost Makinesi yok. Cuisinart Türkiye Yetkili Bayisi ve Satış sitesi esse com tr.

CUİSİNART TÜRKİYE SATIŞ MERKEZİ İLETİŞİM ADRES TELEFON
Polaris Is Merkezi Ahi Evran Caddessi n° 123, Kat 4
34398 Maslak
Istanbul
Turkey

Mrs Sabiha TUFEKCIOGLU
+90 212 346 05 65
sabihat@esse.com.tr

CUİSİNART Türkiye yetkili servisi;
Cuisinart Türkiye satış sitesi tel: 90 212 346 05 65
Cuisinart Türkiye online satış (internetten satış): (Nerelerde satılır) esse com tr, alkapida .com euromobilya .com n11 com (bazı modeller)
Cuisinart Tamir bakım yetkili servisi: uzmanservist.com
Cuisinart Tamir Bakım yetkili servis tel (istanbul):0216 465 62 69
(Arızalı ürününüzü kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz.)