Uzman Beyaz Eşya Tamir & Bakım Teknik servisi ve Yedek Parça

Müşterilerimizin dikkatine
0850 532 54 24 ve benzeri telefon numaralarını kullanan Uzman Servis adıyla hizmet veren servis KORSAN SERVİSTİR ve bizimle bir bağı yoktur. Sadece isim benzerliğimiz bulunmaktadır. Durum ile ilgili mağdur olan müşteriler tarafından telefonlar almaktayız. Bilginize.
yetkili+servisi+istanbulUzman Servis Yetkili servis Markası olarak 1979 yılından bu yana 35 yılı aşkın süredir siz sevgili DELONGHI, ESSENSO, CUISINART, KİTCHENAİD, KENWOOD, BRAUN, marka beyaz eşya Küçük ev Aletleri Kullanıcılarına Resmi yetki belgeli yani Yetkili servis hizmeti vermenin yanı sıra ARÇELİK, BEKO, BOSCH VESTEL gibi Pek çok Markanın Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi gibi Beyaz Eşya Tamir ve Bakım hizmetini de itina ile yapıyoruz.

Devamı

Uzman Servis

Beyaz Eşya , Mutfak Aletleri , çeşitli küçük ev aletlerine dair özellikler, incelemeleri, püf noktaları, nasıl yapılır, nasıl kullanılır, evde yapılabilecek bakım ve tamir önerileri, Beyaz Eşya Fırsatları na dair içeriklerin bulunduğu uzman servis blogumuzdan;

Yetkili Servisi İstanbul

Yetkili Servisi İstanbul


yetkili+servisi+istanbul
Uzman Servis Yetkili servis Markası olarak 1979 yılından bu yana 35 yılı aşkın süredir siz sevgili DELONGHI,ESSENSO, CUISINART, KİTCHENAİD , KENWOOD, BRAUN, marka beyaz eşya Küçük ev Aletleri Kullanıcılarına Resmi yetki belgeli yani Yetkili servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca ARÇELİK,BEKO,VESTEL,SIEMENS,BOSCH, SAMSUNG BEYAZ EŞYA,ARİSTON,PROFİLO,SHARP beyaz eşya,WHİTE WESTİNGHOUSE,GENERAL ELECTRIC,TERMİKEL,ELECTROLUX,ROWENTA,FAKİR,ARZUM küçük ev aletleri PHILIPS markalı Buzdolabı çamaşır makinesi,Bulaşık makinesi gibi Beyaz eşyalarınızın, Kettle, mikser, mutfak robotu, tost makinesi, kahve makinesi chapuchino makinesi,espresso makinesi,çay kahve makinesi,blender,ekmek kızartma makinesi, ekmek makinesi, gibi küçük ev aletleri cihazlarınızın da ve Elektrikli süpürge tamir ve bakımını yedek parça  toz torbası temini, arızalı parça onarımı değişimini yapıyoruz.

YETKİLİ SERVİS İSTANBUL ANADOLU YAKASI HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER
Kavacık Beykoz Esse Delonghi yetkili servisi istanbul,Cuisinart yetkili servisi Kartal istanbul,Kenwood Yetkili servisi Maltepe istanbul,Braun Yetkili servisi Kadıköy,suadiye Caddebostan,Bostancı,Akel yetkili servisi istanbul Avrupa Yakası, Beşitaş ortaköy, Etiler, Maslak gibi ilçelerde Yetkili servisi olduğumuz Tüm markalara ve tüm cihazlara
hizmet vermekteyiz.