Uzman Beyaz Eşya Tamir & Bakım Teknik servisi ve Yedek Parça

Müşterilerimizin dikkatine
0850 532 54 24 ve benzeri telefon numaralarını kullanan Uzman Servis adıyla hizmet veren servis KORSAN SERVİSTİR ve bizimle bir bağı yoktur. Sadece isim benzerliğimiz bulunmaktadır. Durum ile ilgili mağdur olan müşteriler tarafından telefonlar almaktayız. Bilginize.
yetkili+servisi+istanbulUzman Servis Yetkili servis Markası olarak 1979 yılından bu yana 35 yılı aşkın süredir siz sevgili DELONGHI, ESSENSO, CUISINART, KİTCHENAİD, KENWOOD, BRAUN, marka beyaz eşya Küçük ev Aletleri Kullanıcılarına Resmi yetki belgeli yani Yetkili servis hizmeti vermenin yanı sıra ARÇELİK, BEKO, BOSCH VESTEL gibi Pek çok Markanın Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi gibi Beyaz Eşya Tamir ve Bakım hizmetini de itina ile yapıyoruz.

Devamı

Uzman Servis

Beyaz Eşya , Mutfak Aletleri , çeşitli küçük ev aletlerine dair özellikler, incelemeleri, püf noktaları, nasıl yapılır, nasıl kullanılır, evde yapılabilecek bakım ve tamir önerileri, Beyaz Eşya Fırsatları na dair içeriklerin bulunduğu uzman servis blogumuzdan;

Hakkimizda

Hakkımızda

Uzman Servis olarak 1985 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Ayrıca DELONGHI, KENWOOD, BRAUN, ESSENSO, CUISINART, KİTCHENAİD markalarına Resmi yetki belgeli yani Yetkili servis hizmeti vermekteyiz.
ARÇELİK, BEKO, SIEMENS, BOSCH, VESTEL, SAMSUNG, HOOVER, MİELE, ARİSTON, PROFİLO, SHARP, WHİTE WESTİNGHOUSE, GENERAL ELECTRIC, TERMİKEL, ELECTROLUX markalı Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi gibi beyaz eşyalarınızın;
ROWENTA, FAKİR, ARZUM, TEFAL, PHILIPS, SİNBO, KİNG markalı süpürge, tost makinesi, kettle, mutfak robotu, kahve makinesi, cappuccino makinesi, espresso makinesi, blender, ekmek kızartma makinesi, ekmek yapma makinesi, halı yıkama makineleri gibi küçük ev aletleri cihazlarınızın da tamir ve bakımını, yedek parça temini, arızalı parça onarımı değişimini yapıyoruz.
YETKİLİ SERVİS İSTANBUL ANADOLU YAKASI HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER

Kavacık, Beykoz, Kartal, Maltepe, Üsküdar, Kadıköy, Suadiye, Caddebostan, Bostancı, yetkili servisi İstanbul
Cuisinart yetili servisi
Kenwood Yetkili servisi
Braun Yetkili servisi

istanbul Avrupa Yakası Yetkili Servis Tamir Bakım değişim onarım hizmetleri
Beşitaş ortaköy, Etiler, Maslak gibi ilçelerde Yetkili servisi olduğumuz Tüm markalara ve tüm cihazlara hizmet vermekteyiz.


Teknik Tamir & Bakım yedek parça Hizmeti verdiğimiz Tüm markaların listesine ulaşmak için;

Uzman Beyaz Eşya Yetkili Servisi sayfamıza tıklayınız.

Servis Merkezimizden Karelere ulaşmak için Tıklayınız;

UZMAN SERVİS MERKEZİ FOTO-GALERİ >>

yetkili+servisi+istanbul

Müşteri Hizmetleri telefon numarası: 0216 465 62 69 (Kavacık-İstanbul)

Whatsapp canlı destek iletişim numarası: 0544 465 62 69
(sağ tarafta bulunana whatsapp canlı destek panelinden bize kolayca ulaşabilirsiniz.)