Uzman Beyaz Eşya Tamir & Bakım Teknik servisi ve Yedek Parça

Müşterilerimizin dikkatine
0850 532 54 24 ve benzeri telefon numaralarını kullanan Uzman Servis adıyla hizmet veren servis KORSAN SERVİSTİR ve bizimle bir bağı yoktur. Sadece isim benzerliğimiz bulunmaktadır. Durum ile ilgili mağdur olan müşteriler tarafından telefonlar almaktayız. Bilginize.
yetkili+servisi+istanbulUzman Servis Yetkili servis Markası olarak 1979 yılından bu yana 35 yılı aşkın süredir siz sevgili DELONGHI, ESSENSO, CUISINART, KİTCHENAİD, KENWOOD, BRAUN, marka beyaz eşya Küçük ev Aletleri Kullanıcılarına Resmi yetki belgeli yani Yetkili servis hizmeti vermenin yanı sıra ARÇELİK, BEKO, BOSCH VESTEL gibi Pek çok Markanın Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi gibi Beyaz Eşya Tamir ve Bakım hizmetini de itina ile yapıyoruz.

Devamı

Uzman Servis

Beyaz Eşya , Mutfak Aletleri , çeşitli küçük ev aletlerine dair özellikler, incelemeleri, püf noktaları, nasıl yapılır, nasıl kullanılır, evde yapılabilecek bakım ve tamir önerileri, Beyaz Eşya Fırsatları na dair içeriklerin bulunduğu uzman servis blogumuzdan;

Delonghi ec200cd espresso cappuccino kahve makinesi tamiri İstanbul

Delonghi ec200cd espresso cappuccino kahve makinesi tamir bakım yedek parca

delonghi+yetkili+servisi+istanbul
Uzman Servis İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası Resmi yetkili Delonghi tamir bakım ve yedek parça temini servisimizde Delonghi ec200cd espresso cappuccino kahve makinesi tamir bakım ve yedek parça temini hizmeti veriyoruz.
Delonghi Yetkili servisi olarak hemen bizleri arayın Arızalı cihazınızı gelip yerinizden alalım. Onarılmış ve çalışan haliyle size teslim edelim.
Sizlere bir telefon kadar uzağız.