Uzman Beyaz Eşya Tamir & Bakım Teknik servisi ve Yedek Parça

Müşterilerimizin dikkatine
0850 532 54 24 ve benzeri telefon numaralarını kullanan Uzman Servis adıyla hizmet veren servis KORSAN SERVİSTİR ve bizimle bir bağı yoktur. Sadece isim benzerliğimiz bulunmaktadır. Durum ile ilgili mağdur olan müşteriler tarafından telefonlar almaktayız. Bilginize.
yetkili+servisi+istanbulUzman Servis Yetkili servis Markası olarak 1979 yılından bu yana 35 yılı aşkın süredir siz sevgili DELONGHI, ESSENSO, CUISINART, KİTCHENAİD, KENWOOD, BRAUN, marka beyaz eşya Küçük ev Aletleri Kullanıcılarına Resmi yetki belgeli yani Yetkili servis hizmeti vermenin yanı sıra ARÇELİK, BEKO, BOSCH VESTEL gibi Pek çok Markanın Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi gibi Beyaz Eşya Tamir ve Bakım hizmetini de itina ile yapıyoruz.

Devamı

Uzman Servis

Beyaz Eşya , Mutfak Aletleri , çeşitli küçük ev aletlerine dair özellikler, incelemeleri, püf noktaları, nasıl yapılır, nasıl kullanılır, evde yapılabilecek bakım ve tamir önerileri, Beyaz Eşya Fırsatları na dair içeriklerin bulunduğu uzman servis blogumuzdan;

Delonghi Firsat

Evmanya Delonghi Fırsat ürünlerl


Delonghi marka indirimdeki fırsat ürünleri ara ara uzman servis sitemizden siz sevgili Delonghi Kullanıcıları için paylaşıyoruz.
işte bu seferki kaçırılmayacak Delonghi kampanyaları da İnternet satış sitesi olan evmanya'nın Delongi fırsat indirimleri.


%25 indirimle kampanyalı Delonghi CG4001 BK Çıkarılabilir Plakalı Izgara ve Tost Makinesi

%28 indirimli kampanya 2500watt Delonghi KH770920B 9 Dilim Yağlı Radyatör-Siyah Elektrikli radyatör ısıtıcı.

%20 indirime giren Delonghi Markalı TRD 0820 Dragon 8 Dilim Yağlı Radyatör Beyaz renkli ısıtıcı

Radyatörlerde kargo bedava.

Ayrıca 12 dilim Beyaz Delonghi Radyatör ısıtıcı koçtaş ta 100tl indirimle 470tl

Bu Fırsat Kasım 2016 da girilmiştir.


delonghi+fırsat

Uzman Servis istanbul