Uzman Beyaz Eşya Tamir & Bakım Teknik servisi ve Yedek Parça

Müşterilerimizin dikkatine
0850 532 54 24 ve benzeri telefon numaralarını kullanan Uzman Servis adıyla hizmet veren servis KORSAN SERVİSTİR ve bizimle bir bağı yoktur. Sadece isim benzerliğimiz bulunmaktadır. Durum ile ilgili mağdur olan müşteriler tarafından telefonlar almaktayız. Bilginize.
yetkili+servisi+istanbulUzman Servis Yetkili servis Markası olarak 1979 yılından bu yana 35 yılı aşkın süredir siz sevgili DELONGHI, ESSENSO, CUISINART, KİTCHENAİD, KENWOOD, BRAUN, marka beyaz eşya Küçük ev Aletleri Kullanıcılarına Resmi yetki belgeli yani Yetkili servis hizmeti vermenin yanı sıra ARÇELİK, BEKO, BOSCH VESTEL gibi Pek çok Markanın Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi gibi Beyaz Eşya Tamir ve Bakım hizmetini de itina ile yapıyoruz.

Devamı

Uzman Servis

Beyaz Eşya , Mutfak Aletleri , çeşitli küçük ev aletlerine dair özellikler, incelemeleri, püf noktaları, nasıl yapılır, nasıl kullanılır, evde yapılabilecek bakım ve tamir önerileri, Beyaz Eşya Fırsatları na dair içeriklerin bulunduğu uzman servis blogumuzdan;

Delonghi Yetkili Servisi Ataşehir

Delonghi Yetkili Servisi Ataşehir

delonghi+yetkili+servisi+ataşehir

Uzmanservis Delonghi Markalı, Delonghi stirella buhar kazanlı ütü, Delonghi icona vintage espresso kahve makinesi,Delonghi Brillante filtre kahve makinesi, Delonghi PrimaDonna ESAM otomatik kahve makinesi, Delonghi kettle, Delonghi wff 1800pet su filtreli elektrikli süpürge ve diğer Delonghi markalı ürünlerin Yetkili servisidir.

Uzman Delonghi yetkili servisi istanbul Anadolu yakası, Ataşehir ilçesinde 
Atatürk Mahallesi, Ataşehir
Aşık Veysel, Ataşehir
Barbaros, Ataşehir
Esatpaşa, Ataşehir
Ferhatpaşa mahallesi, Ataşehir
Fetih, Ataşehir
Kayışdağı mahallesi, Ataşehir
Küçükbakkalköy, Ataşehir
Mevlana, Ataşehir
Mimarsinan, Ataşehir
Mustafa Kemal, Ataşehir
Yenisahra, Ataşehir
Yeniçamlıca, Ataşehir
Yenişehir, Ataşehir
Örnek mah., Ataşehir
İnönü mah., Ataşehir
İçerenköy, Ataşehir

semtlerine kapıdan-alım kapıya teslim hizmeti verir.Delonghi Yetkili servisi istanbul tel: 0216 465 62 69Delonghi Markalı ürünlerinizin tamir ve bakımını, teknik servisi garantisinin bozulamaması ve ömrünün uzun olması için sadece yetkili servislere teslim ediniz. Uzman Delonghi servisi olarak

size bir telefon kadar uzağız. telefonunuzu bekliyoruz.

UZMAN DELONGHİ YETKİLİ SERVİSİ
İstanbul Adresten alım-Adrese teslim
TELEFON: 0216 465 62 69