Uzman Beyaz Eşya Tamir & Bakım Teknik servisi ve Yedek Parça

Müşterilerimizin dikkatine
0850 532 54 24 ve benzeri telefon numaralarını kullanan Uzman Servis adıyla hizmet veren servis KORSAN SERVİSTİR ve bizimle bir bağı yoktur. Sadece isim benzerliğimiz bulunmaktadır. Durum ile ilgili mağdur olan müşteriler tarafından telefonlar almaktayız. Bilginize.
yetkili+servisi+istanbulUzman Servis Yetkili servis Markası olarak 1979 yılından bu yana 35 yılı aşkın süredir siz sevgili DELONGHI, ESSENSO, CUISINART, KİTCHENAİD, KENWOOD, BRAUN, marka beyaz eşya Küçük ev Aletleri Kullanıcılarına Resmi yetki belgeli yani Yetkili servis hizmeti vermenin yanı sıra ARÇELİK, BEKO, BOSCH VESTEL gibi Pek çok Markanın Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi gibi Beyaz Eşya Tamir ve Bakım hizmetini de itina ile yapıyoruz.

Devamı

Uzman Servis

Beyaz Eşya , Mutfak Aletleri , çeşitli küçük ev aletlerine dair özellikler, incelemeleri, püf noktaları, nasıl yapılır, nasıl kullanılır, evde yapılabilecek bakım ve tamir önerileri, Beyaz Eşya Fırsatları na dair içeriklerin bulunduğu uzman servis blogumuzdan;

essenso yetkili servis

Essenso Yetkili Servisi İstanbul

essenso+yetkili+servisi+istanbul+telefon

ESSE & ESSENSO MARKASI HAKKINDA

Perakendede uzman mağazacılığın lider markalarından Esse, 1998 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. 26 Aralık 2002 tarihinde ilk mağazasını Akmerkez’de açarak faaliyetlerine başlamış, ilk olarak mutfak ve sofra ürünlerinin yanı sıra elektrikli mutfak aletleri ile sektöre adım atmıştır.


2002’den itibaren Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren, dünyaca ünlü markalarla tüketicileri buluşturan Esse, bu özellikleriyle Türkiye’de trend belirleyen markalardan biri olarak uzmanlık misyonunu üstlenmiştir.

essenso+kahve+makinesi+yetkili+servisi+istanbulKitchenAid, Zwilling, ASA, Le Creuset gibi dünyanın önde gelen markalarının Türkiye distribütörlüğünü 13 yıldır istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Essenso, Esse Home, Essensa gibi kendi bünyesindeki markalarının günümüz ihtiyaç ve beklentilerini özümsemiş tasarımcılar tarafından geliştirilen ürünleriyle de ev ve yaşam alanlarına değer katacak çözümler sunmaktadır.

Perakendede uzun yıllar boyunca edinilen tecrübelerle kendi markalarını yaratıp sektöre yeni anlayışlar kazandıran Esse, bu yolla pazarın büyümesine ve gelişmesine de katkı sağlamıştır. Yeni ürün anlayışı ve trend belirleyici özelliği çerçevesinde sektöre kazandırdığı farklı alışveriş deneyimi, mağazacılıkta uzman sıfatını tam olarak karşılamaktadır.

Özellikle Avrupa çapındaki tüm ülke mutfaklarında ürünleriyle yer almayı amaçlayan Esse, Asya ve Avrupa bölgeleri çerçevesinde en çok tercih edilen markalardan biri olma hedefini sürdürmektedir.
essenso+yetkili+servisi+ümraniye
sayfa Etiketleri:
essenso seramik
essenso düdüklü tencere
essenso tencere
essenso tost makinesi
essenso ekmek yapma makinesi
essenso kahve makinesi
essenso katı meyve sıkacağı
essenso kahve makinası
essenso teknik servisi
essenso satış noktaları istanbul
essenso+yetkili+servis+istanbul
Essenso Anadolu yakası - Avrupa yakası
essenso yetkili servisleri
Essenso Yetkili Servisi İstanbul çekmeköy
Essenso Yetkili Servisi İstanbul kadıköy
Essenso Yetkili Servisi İstanbul ortaköy
Essenso Yetkili Servisi İstanbul pendik
Essenso Yetkili Servisi İstanbul şişli
Essenso Yetkili Servisi İstanbul ümraniye
Essenso Yetkili Servisi İstanbul üsküdar
telefon numaraları - telefon numarası 0216 - 0212